В Україні може з’явитися доступне розмитнення автомобілів

0
1469

У Мережі з’явилася інформація про те, що український уряд має намір розглянути впровадження доступною розмитнення. Про це повідомляє «AutoNews».

Відомо, що зараз майже всі погляди української влади спрямовані на боротьбу з пандемією коронавірусу COVID-19, яка є актуальною і першочерговою проблемою майже для всіх світових держав.

Однак, ситуація, що склалася не привела до того, що уряд забув про інші актуальні проблеми, які трохи відійшли на другий план.

Так, Верховна Рада зареєструвала проект закону, який стосується скасування віку імпортованих автомобілів, бо питання щодо легалізації машин європейського виробництва як і раніше залишається нагальним для багатьох громадян.

У документі під номером 3389 від 24 квітня 2020 року передбачається, що в Україні може відбутися скасування у формулі акцизу на легкові транспортні засоби коефіцієнта віку.

Одними легковими автомобілями справа не обійшлася, бо також запропоновано ввести щодо вантажних автомобілів наступне:

Читайте також  У мережі показали нові авто української поліції

– якщо транспортний засіб використовувалося від 5 до 8 років, то коефіцієнт дорівнює 40;
– якщо транспортний засіб використовували більше 8 років, то коефіцієнт дорівнює 50.

На цьому справа не обмежується, так як в законопроекті йде мова про призупинення дії статей 2, 2-1 і 3 Закону України «Про деякі питання ввезення на митну територію України та проведення першої державної реєстрації транспортних засобів» протягом 180 календарних днів. Інакше кажучи, мова йде про півроку.

Цим самим скасовується відповідність всьому переліку екологічних норм (з огляду на Євро 2) і надання документа, який є підтвердженням рівня екологічних норм Євро 2 – Євро 6.

Зрозуміло, ця звістка викликала неабияку частку достатку серед українських автомобілістів, які, як відомо, з великою любов’ю ставляться до автомобілів з Європи, цінуючи їх якість і відносну доступність.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.