АЗС продаватимуть автогаз майже за безцінь

0
395

Ціни на автогаз можуть опуститися до 5 гривень. Популярне паливо продовжує втрачати в ціні, а експерти стверджують: тренд може втриматися до липня, пише firstgear.

В Україні триває падіння вартості автомобільного газу. Сьогодні, на деяких АЗС цінник опустився до позначки 6 гривень 70 копійок. Середня вартість по Україні вже не перевищує 8 гривень за літр. Такої цифри на стелах АЗС ми не бачили багато років. Експерти запевняють: це ще не межа. Уже влітку, ціна літра газу може зрівнятися зі склянкою газованої води.

– Зараз ситуація склалася таким чином, що навіть ціни на нафту не сильно будуть впливати на знижений цінник в липні. Заправки вже добре закупилися. Швидше, більш вагомий фактор, як Україна буде виходити з карантину, – вважає паливний експерт Володимир Шульга. – Якщо все залишиться так як є, ми очікуємо зниження вартості газу до 5 грн. 50 копійок.

Правда, Володимир зробив уточнення. Вихід з карантину збільшить попит на паливо, а значить, падіння цін припиниться.

– Зараз попит дуже низький. На деяких АЗС персонал відпочиває. Тому, якщо хтось на ринку знижує ціну на 10 копійок, за ним слідують і конкуренти. Інакше не вижити. З’явиться попит, зниження ціни сповільнитися. Навіть можливе незначне зростання.

Головний редактор видання UaMotors. Захоплюєтся технологіями та новими автомобілями.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.