В інтернеті опублікували знімки Lada від українського ЗАЗ

Час читання: 2 хв.
0
Нещодавно зазначалося, що Renault Group Eurasia схвалила якість збірки Lada на ЗАЗ. Зараз в мережі поширили дебютні фото товарних машин російського бренду.
Lada, які були зібрані на українському автопідприємстві, помітили в одному з дилерцентрів марки в Києві. 

Відомо, що ЗАЗ освоїв виробництво Lada Vesta, Xray і їх Cross-варіацій, а ще Largus і Granta. Машини виробляють з машинокомплектів, які завезли з РФ. Що стосується Lada 4×4, то її в готовому стані привозять з підприємства «АвтоВАЗ», однак згідно з чутками дана модель найближчим часом буде локалізована. Всі Lada, які зійшли з конвеєра заводу ЗАЗ, нічим не відрізняються від російських і не адаптовані під український ринок. 

Слід підкреслити, що до нинішнього року компанія «АвтоВАЗ» ввозила готові машини в Україну. З початку цього року уряд України заборонив ввезення легковиків російського виробництва. Зокрема, на підприємстві ЗАЗ давно не здійснювали складання легкових авто і партнерство з Lada дасть можливість автозаводу залишатися на плаву. Як сказав автор знімків «РГ», реакція українців на російські машини різна. Більшість дивується, побачивши нові моделі Lada.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!