Названі головні страхи початківців водіїв

0
1001

Згодом більшості водіїв вдається впоратися зі страхом і набути впевненості, але в перші дні або навіть місяці за кермом – дуже страшно. Експерти з’ясували, чого ж найбільше бояться автомобілісти.

Фахівці провели онлайн-опитування, щоб дізнатися, чого найбільше бояться водії-новинки. У дослідженні взяли участь більше тисячі чоловік. З’ясувалося, що найстрашніше – це рушити в гірку. Саме так відповіли 19% опитаних.

Друге місце в рейтингу страхів дісталося іншим автомобілям. Їх бояться 16,6% водіїв. Кожен восьмий повідомив, що боїться зустріти співробітників ДПС (12,4%) і стихнути на дорозі (12,3%). Замикає п’ятірку самих головних страхів – страх нерегульованих перехресть (11,1%). Всі ці неприємні ситуації в сумі набрали 70% голосів.

Паркуватися або їхати заднім ходом бояться 9,3% водіїв. Частина респондентів зізналися, що не можуть позбутися відчуття ніби вони всім заважають (8,3%). Ще 5,3% учасників опитування повідомили, що бояться пішоходів. Деякі побоюються за технічний стан своєї машини і бояться її зламати (4,7%). Найменше молоді водії турбуються при проїзді регульованих перехресть (0,9%).

На думку експерта, взагалі страх – корисне почуття. Він допомагає виживати в найважчих ситуаціях. Головне – не давати йому переростати в паніку. З досвідом і відпрацюванням визначених маневрів новачки перестають боятися гірок, інших водіїв і нерегульованих перехресть. Але пішоходів і велосипедистів слід побоюватися завжди. Їх поведінка на дорозі може бути непередбачуваним.

Читайте також  Ціна бензину в Україні 2021 і 2022 буде тільки дорожчати

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.