Експерти назвали головну небезпеку для водіїв

0
332

Підготовка водіїв в різних країнах досить відрізняється, адже всюди використовуються різні системи навчання. Наприклад у Великобританії водії не проходять підготовку в умовах неосвітленій дороги, що веде до певних проблем.

У виданні “За кермом”, посилаючись на джерела, розповіли про проблеми початківців водіїв Великобританії і про особливості водіння в нічний час доби.

Згідно з даними Агентства по стандартам водіння країни, близько 100 000 водіїв-новачків не практикували водіння в темний час доби, надалі через що вони уникають поїздок вночі. При цьому, за статистикою, 35% аварій, де фігурують водії з малим стажем відбуваються саме в нічний час доби.

В агентстві провели опитування серед 17 000 водіїв-новачків, які навчаються або тільки недавно отримали права. В результаті опитування виявилося, що 17,5% з них не мають ніякого досвіду водіння вночі, а 22% зізналися, що перед здачею іспиту провели за кермом автомобіля в темний час доби менше 2-х годин.

В середньому, з 2018 по 2019 рік, у Великобританії близько 610 000 громадян здали іспит на водійські права. Згідно процентним співвідношенням в с результатами опитувань, виходить, що 106 000 з них ніколи не практикували водіння вночі.

В даний момент в Великобританії настійно рекомендують всім водіям обов’язково практикувати нічний водіння і бажано просити про допомогу вже досвідчених водіїв, оскільки даний навик дуже сильно залежить від досвіду.

В Агентстві по стандартам водіння Великобританії дали кілька порад новачкам щодо водіння вночі:

1. Завжди стежте за швидкістю руху.

2. Відстежуйте гальмівний шлях і переконайтеся, що його довжина не перевищуватиме дальність світла фар.

3. Ідіть на обгін лише якщо у вас досить хороша видимість огляду.

4. Слідкуйте за чистотою вітрового скла.

5. Дальнє світло використовуйте лише на дорогах без освітлення і ні в якому разі не включайте його перед іншими автомобілями.

6. Не сідайте за кермо якщо ви втомилися, адже такий стан може призвести до ДТП.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ
Кондитер в минулому (професія яка немає ніякого відношення до автомобілів). З 2015 року роблю вигляд, що щось розумію в машинах.