​Водіям пропонуватимуть гроші за безаварійне кермування автівкою

0
321

Українські розробники стартапу ШтрафиUA за участю Мінінфраструктури провели реліз застосунку, який має на меті знизити кількість аварій на дорогах.

Розроблена система, як повідомляють розробники, дозволить оцінити стиль/манеру водіння конкретного водія і вмотивувати його покращувати її фінансовою винагородою. За відповідальну поведінку водій отримуватиме нагороду – до 18% кешбека від суми страхування.

Як працює функція «Безпечне водіння»:

    • Крок 1. Завантаження додатку ШтрафиUA.
    • Крок 2. Запустити додаток та натиснути кнопку Безпечне водіння.
    • Крок 3. Активувати функцію натиснувши кнопку «Почати використання» та авторизуватися.
  • Крок 4. Почати поїздку в авто, система запускає аналіз автоматично у фоні.
  • Крок5. Після завершення поїздки система автоматично виконує завершення та надає рейтинг.
  • Крок 6. Користувач отримує сповіщення про результат поїздки.

Американський виробник Tesla відкликає 15 тис. позашляховиків Model X через можливу проблему, яка може привести до втрати контролю над гідропідсилювачем керма. Буде відкликано 14 193 автомобіля в США і 843 в Канаді.

За даними NHTSA (Національне управління безпекою руху на трасах) та Мінтрансу Канади, алюмінієві болти, що скріплюють гідропідсилювач керма з корпусом редуктора, можуть ламатися або піддаватися корозії на деяких автомобілях.

У Tesla повідомили, що будуть відкликати Model X, випущені до середини жовтня 2016 року. Це не торкнеться автомобілів цієї моделі, випущених пізніше.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ
Кондитер в минулому (професія яка немає ніякого відношення до автомобілів). З 2015 року роблю вигляд, що щось розумію в машинах.