Все у смартфоні: відтепер посвідчення водія непотрібно возити із собою

0
1195

Завдяки мобільному додатку «Дія», презентація якого відбулася 6 лютого 2020 року, українці зможуть користуватися посвідченням водія та свідоцтвом про реєстрацію транспортного засобу у своєму смартфоні.

Про це повідомляє телеграм-канал “Адвокат Права“.

Завдяки мобільному додатку «Дія», який від сьогодні доступний у Apple Store та Google Play, дев’ять мільйонів українців можуть користуватися посвідченням водія та свідоцтвом про реєстрацію транспортного засобу у своєму смартфоні. За його словами, до кінця зими українці мають отримати доступ до цифрових паспортів.

– За допомогою смартфона громадяни України зможуть посвідчувати особу, подорожуючи залізницею, під час медичного обслуговування, банківських операцій тощо, – зазначив Президент.

Наразі додаток підтримує наступні функції:

  • відображення водійського посвідчення;
  • відображення свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів;
  • перевірка валідності електронних документів через спеціальний QR-код;
  • онлайн-підтримка та чат-боти.

Для отримання електронних версій документів потрібно просто авторизуватися за допомогою BankID. Документи з’являться у додатку автоматично, якщо в реєстрі містяться повні дані.

Однак, будьте уважні. Сьогодні вже наявні випадки, коли особа авторизується, однак порex з її даними на екрані відображається фотокартка іншого громадянина.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.