Skoda готує 30 нових моделей

0
846

Компанія Skoda планує до 2022 року розробити і випустити на ринок 30 оновлених і нових моделей автомобілів. Про це в своєму інтерв’ю розповів глава чеського автовиробника Бернхард Майєр.

«У найближчі два роки, починаючи з цього моменту, ми запропонуємо автомобілістам 30 нових та оновлених моделей. 10 з них будуть або з гібридами або з електричною силовою установкою. Але після 2022 роки ми не зупинимося, а продовжимо розробляти нові моделі », – сказав Майер.

У найближчому майбутньому Skoda випустить в продаж Skoda Octavia vRS з заряджається гібридною силовою установкою, а також два абсолютно нових електричних кросовери (їх побудують на фольксвагенській платформі MEB).

А ось з приводу створення невеликого бюджетного електромобіля, який відповідав би цінностям компанії Skoda, Майер нічого конкретно не сказав. Значить, поки навряд чи коштувати чекати в продажу доступний чеський електрокар.

За словами Майер, приблизно до кінця 2021 року Skoda підготує нові покоління своїх найпопулярніших моделей, в тому числі Fabia і Superb. На жаль, про них поки немає практично ніякої інформації.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!