Депутати озвучили нові штрафи за неправильну парковку

На дорогах тепер все стане суворіше і чіткіше

0
790

Стало відомо про те, як в “Слугу народу” планують змінити штрафи для водіїв.

Йдеться про боротьбу з неправильною стоянкою. Так, на даний момент водії, які неправильно припаркувалися зобов’язані сплатити 1700 гривень штрафу, за новими же законом сума зросте до 34 тис. Гривень.

Крім цього, спростять і процедуру докази того факту, що порушник дійсно став в недозволеному місці.

Про основні зміни розповіло видання Obozrevatel .

Проблема з неправильною парковкою справжній бич великих міст. Масове скупчення машин не тільки погіршує ситуацію з пробками, але ще і змушує пішоходів відчувати незручності. Саме наплювацьке ставлення водіїв до ПДР змусило парламентарів на такі заходи.

За неправильну зупинку тепер замість 255 гривень доведеться викласти 3400 грн. А ось тим, хто неправильно паркується, доведеться розпрощатися з сумою трохи більше 1000 $. (34 тис. Грн., Замість сьогоднішніх 1700)

У законі планують мотивувати місцеву владу встановлювати камери і розмітку, щоб можна було довести винність порушника. Подібні мери планую втілити за допомогою фінансової стимуляції місцевої влади, адже 70% від штрафу йтимуть саме до місцевих бюджетів.

Для того, щоб зафіксувати правопорушення, необхідно буде зробити три фото з різних ракурсів, які будуть доводити факт неправильного паркування автомобіля.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!