Компанія Ford випустить кросовер для конкуренції з Jeep Compass

Виробництво нового SUV, а ще його купеобразного варіації налагодять на підприємстві корпорації в Бразилії.

0
1316

У Ford в Бразилії справи йдуть дуже навіть непогано: так, в минулому році бренд продав 235 418 примірників машин, чим забезпечила собі четверту сходинку в рейтингу найбільш популярних марок. Але в нинішньому році зареєстрували зниження на 5%: за перші 10 місяців машини бренду розійшлися тиражем 185 900 одиниць. В результаті марка зайняла п’яту сходинку в списку найбільш затребуваних брендів.

Тепер же в компанії вирішили, що марці необхідні нові кросовери, і, як з’ясувалося, вони вже розробляються. Про це агентству «Quatrorodas» розповів керівник американського підрозділу компанії Лайл Уотерс. 

Як він зазначив, продукт корпорації повинен бути «більш конкурентоспроможними», з цієї причини було вирішено випустити 2 нових кроси і задіяти для цих цілей потужності підприємства в Камасари (Бразилія). Зараз тут проводяться компактні малолітражки Ford Ka і кросовери EcoSport.

Новий середньорозмірний крос і його купеобразну модифікацію почнуть виробляти в середини 2020-го. Назви новинок поки не розкриваються, в той же час відомі внутрішні індекси – BX784 з «звичайної» дахом і BX785 з «похилим». Ймовірно, їх продажі стартують в 2022 – 2023 роках.

Крім цього агентство зазначає, що нові машини будуть, не настільки компактними, як EcoSport. В їх основу ляже нова платформа, яка саме, поки невідомо. Вони отримають просторий салон і багажне відділення досить солідного об’єму.

За відомостями, преси «стандартний» крос, ймовірно, згодом отримає найменування Territory. Варто згадати, що крос з такою назвою в 2020 році з’явиться у продажу на бразильському ринку, в той же час машини привезуть з Китаю. Поки незрозуміло, що буде в цьому випадку з імпортної моделлю, може, її спочатку все-таки будуть продавати під іншим ім’ям (хоча зараз на місцевому веб-порталі Ford цей SUV анонсований саме як Territory).

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!