В Україні вводять штрафи для пішоходів: деталі

Впровадження штрафів назвали проривом

0
1485

В Україні вступили в силу штрафи для пішоходів. Так, людина, яка стала причиною ДТП зобов’язаний відшкодувати водієві суму ремонту автомобіля.

ПРО це інформує портал “znaj.ua”.

До недавнього часу в Україні не існувало ніяких штрафів для пішоходів, однак тепер любителям перебігти дорогу в недозволеному місці може влетіти в копійку. Деякі пішоходи не замислюючись про наслідки вискакують навіть на шестисмугову проїжджу частину.

Водії відзначають, що найнебезпечнішими вважаються пішоходи в капюшонах і з навушниками, адже вони практично не бачать яка ситуація по сторонам і в разі чого навіть не почують сигнал автомобіля. Також в категорію людей з якими слід бути обережними на дорозі – пенсіонери.

Так, за рішенням Верховного суду було введено справедливе і ефективне покарання для недобросовісних пішоходів у вигляді штрафів. На сьогоднішній день за перебігання проїжджої частини в недозволеному місці складає всього 51 гривню. Однак зовсім недавно Верховний суд України прийняв рішення на користь водія і зобов’язав пішохода виплатити 100 тисяч гривень на ремонт автомобіля. За словами юристів це справжній прорив, адже раніше звинувачували тільки водіїв.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!