Зеленський вимагає у АЗС зниження цін на пальне

Зеленський заявив, що АЗС повинні відреагувати на зміцнення курсу валюти.

0
211

Президент України Володимир Зеленський провів нараду з представниками компанії-учасниць паливного ринку, нафто – і газодобувної галузі та мереж автозаправних станцій, в ході якої обговорили питання зниження цін на паливо на українських АЗС та детінізації ринку. Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.

За словами президента, АЗС повинні відреагувати на зміцнення курсу валюти і тим самим зменшити вартість ціни на бензин.

“Ми звертаємося до вас з пропозицією більш активно відреагувати на зміцнення курсу і зменшити відповідно ціну на бензин. Не надати знижки, а (зменшити ціну. – ред.) на табло”, – заявив Зеленський.

У той же час, заступник міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України Сергій Ніколайчук зазначив, що останнім часом ціни на бензин і дизельне паливо почали знижуватися. Також спостерігається тенденція зміцнення курсу гривні, тому паливо буде продовжувати дешевшати.

Президент Володимир Зеленський схвалив зміни до Податкового кодексу України щодо створення сприятливих умов діяльності для підприємств та організацій, які засновані громадськими об’єднаннями осіб з інвалідністю. Про це свідчать дані на сайті Верховної ради на сторінці законопроекту №2439.

Законом подовжується дія пільгової ставки з податку на додану вартість (ПДВ) за операціями з постачання товарів та послуг, що виготовляються та постачаються організаціями чи підприємствами об’єднань осіб з інвалідністю.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!