Kia представила глобальну варіацію нової Optima (фото)

0
475
Корпорація KIA продемонструвала «глобальну» модифікацію нового KIA K5, відомого в Україні як Optima. Новинку дилери отримають в 2020-м.
Ключові відмінності – це вихід «зарядженої» модифікації GT, пару нових силових агрегатів і недоступна на місцевому авторинку варіація з повнопривідною системою.
Раніше в інтернеті поширилися чутки про ймовірну зміну найменування авто – нібито Optima обзаведеться індексом К5 на всіх без винятку авторинках, проте в даний час ці відомості не були підтверджені.

Слід звернути увагу на дизайн машини, який у «глобальній» моделі нічим не відрізняється від тієї, що пропонується на батьківщині. Задні ліхтарі об’єднали в одну суцільну лінію, дзеркала кріпляться на дверні панелі, а флагманські комплектації обзавівся світлодіодним оптикою.

Глобальна Optima стала довшою на 50 мм (до 4905 мм) і ширшою на 25 мм (до 1860 мм), в той же час висота знизилася на 20 мм (до 1445 мм). Відстань між осями підвищився на 45 мм і склало 2850 мм.

 Відмінності починаються з комплектацій. В Америці, наприклад, запропонують «заряджену» варіацію GT, яка буде відрізнятися від простої моделі наявністю дисків на 19 дюймів, здвоєних патрубків випускної системи і форсованого 290-сильного (422 Нм) турбодвигуна T-GDi об’ємом 2,5 літра.

Гамма моторів глобальної машини аналогічна з корейської версією тільки частково – вони схожі лише 160-сильним атмосферним силовим агрегатом об’ємом 2,0 літра і 180-сильною «турбочетвёркой» T-GDi на 1,6 літра. На деяких ринках седан запропонують з 2,0 і 2,5-літроовимі атмосферними моторами продуктивністю 152 к.с. і 194 к.с. відповідно, а ще гібридним агрегатом.
У ролі трансмісії виступають 6 або 8-ступінчаста автоматична трансмісія і 8-діапазонний «робот» (для модифікації GT). Привід може бути і передній, і повний. 

KIA K5 / Optima у багатьох державах надійде в продаж на початку наступного року. В Україні новинка з’явиться в другій половині 2020 го.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!