Ford продемонстрував крос-версію оновленого Focus з багатим оснащенням (фото)

Флагманська варіація моделі Focus з пакетом «поганих доріг» стала доступна на європейському ринку.

0
2089

Корпорація Ford випустила люксову версію Vignale для Focus четвертого покоління у виконанні Active. Нова машина включає в себе пластиковий крос-обвіс, підвищений на 30 мм кліренс, рейлінги на даху і розширений список опцій стандартної варіації. 

Зовні оновлений Focus в топ-варіанті Vignale можна буде впізнати за унікальними 2-кольоровими литими дисками на 17 дюймів, бамперами з парктроніком і світлодіодними фарами. Також новинка отримала чорний дах з контрастним корпусом. У салоні Focus Active X Vignale з’явилися шкіряні крісла і кермо, а також проекційний екран.

Лінійка моторів новинки поки тримається в секреті. За припущеннями, флагманську варіацію можна буде замовити з найбільш продуктивними моторами сімейств EcoBoost і EcoBlue: 1,5-літровим бензиновим двигуном потужністю 150 або 182 к.с. або ж 150-сильним дизелем об’ємом 2,0 літра.

У 2020-му році американський автовиробник має намір представити помірно-гібридну версію нового Focus, який отримає 48-вольтовий стартер-генератор, що працює в парі з 1,0-літровою турботрійкою. Є ймовірність, що подібну версію теж запропонують у варіанті Active X Vignale.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!