Volkswagen відмовляється від двигунів внутрішнього згоряння

Німецька корпорація Volkswagen поступово відмовляється від класичних ДВС, першим кроком став перехід спортивного підрозділу марки на електричну тягу.

0
1460

Всі гоночні моделі від підрозділу Volkswagen Motorsport тепер електрифікують. Цим виробник переслідує 2 мети, по-перше, будуть тестуватися передові технології перед запуском в «серію», а по-друге – рекламні цілі, оскільки суспільство потрібно завчасно підготувати до настання ери автомобілів з електротягою.

Корпорація Volkswagen повідомила про відмову в участі в Чемпіонатах світу по ралі WRC і кільцевих гонок на легкових машинах WTCC. Підрозділ Volkswagen Motorsport зосередити увагу на гонках електромобілів в Пайкс-Пік (США), Нюрбургринзі (Німеччина), Гудвуді (Великобританія) і Тяньмень (Китай).

Єдиною моделлю з бензиновим ДВС, яку ще певний період часу буде виробляти спортивний підрозділ марки – це ралійний Polo GTI R5, в той час як виробництво цивільної моделі Golf GTI TCR припиниться.

Нещодавно з’явилася інформація про те, що в 2026 році Volkswagen покаже останню в історію генерацію двигунів внутрішнього згоряння, потім перейде на електромотори.

Головний редактор видання UaMotors. Захоплюєтся технологіями та новими автомобілями.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.