Volkswagen інвестує мільярди євро в Китай

Настільки щедрі інвестиції від німецької компанії і її партнерів заплановані на майбутній рік. Близько 40% коштів піде на розвиток електрокарів і необхідної для них інфраструктури.

0
177

Німецька компанія Volkswagen зі своїми партнерами на майбутній рік збирається інвестувати понад 4 млрд євро в Китай. Відомо, що 40% від вищеназваної суми інвестори збираються вкласти в електрокари – гроші підуть на їх розробку і будівництво відповідної інфраструктури. При цьому повідомляється, що в найближчі роки німецький автовиробник зробить ставку на електричні автомобілі: вони отримуватимуть більші суми, ніж машини з традиційними ДВС.

В цілому ж до 2025 року Volkswagen збирається запропонувати своїм клієнтам в Піднебесній відразу 30 видів авто на нових джерелах енергії. Плани марки вельми амбітні. Volkswagen хоче реалізувати на китайському ринку півтора мільйона таких машин. 

Що стосується виробництва електрокарів, що вже в 2020-му його налагодять на двох нових заводах FAW-Volkswagen і SAIC Volkswagen. Ці підприємства розраховані на загальну виробничу потужність в 600 000 автомобілів в рік. В цілому ж, за даними аналітиків, з січня по листопад цього року Volkswagen Group China продала в Китаї близько 3,34 млн авто. З моменту своєї появи на цьому регіональному ринку компанія встигла реалізувати понад 42 млн машин. 

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!