У Зеленського розповіли, як будуть покращувати якість доріг в Україні

Ще на початку президентства Володимир Зеленський підписав указ про поліпшення якості доріг.

0
91

Ще на початку президентства Володимир Зеленський підписав указ про поліпшення якості доріг. Зараз стало відомо, кому поручилися дана вказівка ​​і як проходити процес його виконання.

Подробиці розповіла представниця державного підприємства “Дорожній контроль якості” Яна Щигурова.

Так стало відомо, що згідно з новою постановою, замовники зобов’язуються проводити конкурси серед незалежних інженерів-консультантів даної сфери FIDIC на етапах закупівель, проведення робіт, гарантійного обслуговування і ремонту.

Сам ДКК в свою чергу займається моніторингом та виїздами з метою перевірки, якийсь технічний нагляд. При інженерами повинні бути фізособи-підприємці, юркоманіі, але не держструктура. При цьому Щигурова зазначила, що два роки тому через положення “Укравтодору”, державний ДКК займався всім сам. У тому числі і сам себе інспектував на предмет якісного ведення технагляду.

Вона підкреслила, що в Угоді про закупівлі ЄС чітко прописано: інженерні послуги повинні робитися недержавними підприємствами і на основі конкурсу. І за українськими законами про архітектурну діяльність цим повинні займатися приватні компанії.

У цьому, за її словами, і повинен допомогти указ Зеленського.

Також представниця зазначила, що новий указ президента досить гідний, і він зобов’язаний все змінити. Сама ж модель система FIDIC є авторитетною серед більшості великих інвесторів. Вона пояснила, що система надійно захищає гроші бізнесменів, а сама замовник отримує хороший об’єкт.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.