Власникам «євроблях» озвучили нову формулу розмитнення

3
4613

В Україні можуть затвердити нову формулу для розмитнення «євроблях». Зараз готується законопроєкт, згідно з яким податки за легалізацію авто на іноземних номерах в цілому будуть становити 35% від вартості транспортного засобу. Про це повідомили представники «євробляхерів», обізнані з ходом переговорів в рамках круглого столу в Міністерстві інфраструктури.

За даними, в автомобілістів є всі шанси, що автомобілі на номерах з іноземною реєстрацією можна буде розмитнити за нинішньою формулою, але без урахування коефіцієнта віку транспорту. А це серйозно знизить вартість легалізації для старих автомобілів.

За словами власників євроблях, з урахуванням ПДВ і мита загальна сума платежів у бюджет складе приблизно 35%. Разом з тим у Мінфіну є деякі питання до такої формули. Поки не зрозуміло, яка сума буде надходити в бюджет і чи держава зможе отримувати потрібні надходження від автоіндустрії.

Однак власники автомобілів з іноземною реєстрацією розраховують на затвердження даної формули. Якщо законопроєкт підтримають, то машину за тисячу євро можна буде розмитнити всього за 350 євро. Більш того, адвокат «євробляхерів» зазначив, що остаточно не визначено, хто зможе розмитнити авто за такими тарифами та чи буде діяти ставка для авто, завезених до 25 листопада 2018, коли був прийнятий чинний закон про розмитнення.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ
Кондитер в минулому (професія яка немає ніякого відношення до автомобілів). З 2015 року роблю вигляд, що щось розумію в машинах.