Китайські автомобілісти перейдуть на новий вид палива

0
375

Автомобілі державних відомств, служб доставки і таксі, в декількох провінціях Китаю, переводять на заправку метиловим спиртом – повідомляє avtodream.org.

Таке рішення прийнято у восьми департаментах.

Перехід автомобільного парку на новий вид палива буде здійснюватися в ряді провінцій, де видобувається сировина для виробництва метанолу.

Так, в Шеньсі до переведення на метанол готується 10 тисяч одиниць транспорту, в провінції Гуйяні налічується 7 тисяч таких машин. Примітно, що в Китаї вже більше шести тисяч автомобілів їздять на метиловому спирті, таким чином, використання цього типу палива не буде для місцевого автопрому в новинку.

Ця програма вписується в стратегію китайського уряду по більш інтенсивному застосуванню альтернативних джерел енергії. Це продиктовано необхідністю поліпшити екологічну ситуацію в мегаполісах, які страждають від загазованості і смогу в зв’язку з високою концентрацією автомобільного транспорту.

За планом влади КНР, з 2020 року в країні щорічно повинні виробляти два мільйони автомобілів, які працюють на альтернативних видах палива, що знижують шкідливі викиди в атмосферу.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ
Головний редактор видання UaMotors. Захоплюєтся технологіями та новими автомобілями.