В «Укравтодорі» вирішили нажитися на водіях

0
1994

В Україні вирішили будувати платні дороги, так як в бюджеті немає грошей, проте через високий рівень корупції ніхто з інвесторів не захоче вкладати гроші.

Про це в коментарі ГолосUA повідомив експорт з транспортних питань В’ячеслав Коновалов.

«В Україні вирішили будувати платні дороги, так як в бюджеті немає грошей. Вирішили придумати черговий піар-хід. Інше питання, що ціна 2-3 гривні за кілометр – це дуже дорого. «Укравтодор» вирішив нажитися на українцях. В Європі на платні дороги адекватні тарифи. Там можна купити пропуск на рік і цілий рік по ньому їздити без обмежень. У підсумку ціна за кілометр за європейськими дорогами складе 10-12 копійок. Всі розповіді про те, що в Україні будуть платні дороги, які будуть рентабельними – брехня. З нашим рівнем корупції ніхто з інвесторів сюди не захоче вкладати гроші. Вже було кілька спроб, коли заходив інвестор, який готовий був побудувати дорогу, в результаті в процесі будівництва траси з’ясовувалося, що потрібно постійно доплачувати і інвестори просто відмовлялися», – сказав В. Коновалов.

«Побудувати дорогу з нуля коштує 2-3 мільйони євро, а вони по побудованій дорозі хочуть отримати 5-7 мільйонів», – резюмував В. Коновалов.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!