Назвали нову ціну розмитнення євроблях

0
2205

В Україні набув чинності загальний режим митного оформлення автомобілів на іноземній реєстрації.

Тепер власникам євроблях потрібно буде платити повну суму акцизу за оформлення автомобілів на єврономерах.

З 23 лютого цей режим почав діяти за повною ставкою акцизного податку. Завершиться він 23 травня. З 24 травня власники авто на єврономерах платитимуть штрафи, передають Подробиці.

Після закінчення перехідного періоду штрафи обіцяють дуже солідні.

Зокрема, митниця штрафуватиме на суму до 170 тисяч гривень. Ще на суму від 8,5 тис. до 17 тис. зможе штрафувати поліція. Якщо штрафи не допоможуть – автомобіль можуть взагалі конфіскувати.

До кінця перехідного періоду (24 травня) при розмитненні автомобіля можна пред’являти техпаспорт замість екологічного сертифікату.

При наявності повного пакета документів – розмитнення триває від одного до трьох днів. Її проводять самостійно або за допомогою посередників. Як пишуть ЗМІ, вартість послуг посередників – від 100 до 700 доларів (залежить від послуг).

За даними ЗМІ, в Міністерстві фінансів розглядають два варіанти подальшої долі нерозмитнених евроблях – продаж на запчастини або вивезення за межі України.

Пільговий період, коли авто на єврономерах можна було розмитнити на 50% дешевше, завершився опівночі 22 лютого. Всі автовласники, які встигли подати декларацію до півночі, ще підпадають під дію пільгового періоду.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!