Ганьба: LADA 4×4 Bronto заглохла відразу після виїзду з автосалону

0
441

Автолюбитель вирішив записати на відео процес покупки нової «Ниви» в камуфляжному забарвленні, щоб поділитися першими враженнями від автомобіля. Однак машина піднесла своєму власникові сюрприз і заглохла практично відразу після виїзду з автосалону, пише versiya.info

Виявилося, що для LADA 4×4 пошкодували бензину, через що водієві довелося дзвонити друзям і просити привезти йому каністру з паливом. Покупець вважав подібну ситуацію неприпустимою.

«АвтоВАЗ», де бензин-то? »- обурився чоловік.

Також він уточнив, що купував LADA 4×4, щоб доопрацювати її, перетворивши на справжню «грозу бездоріжжя». Нагадаємо, версія Bronto відрізняється збільшеним кліренсом, посиленим заднім мостом, литими дисками, підпиляними колісними арками, на які встановили гумово-пластикові розширювачі.

Крім цього, на авто посилили балку заднього моста, встановили передні пружини від броньованої модифікації «Ниви», зменшили на 10 см звис передній панелі кузова, а також наділили безліччю інших доробок в порівнянні зі стандартною моделлю. Ціни на LADA 4×4 Bronto стартують від 722 900 рублів (біля 300 тис. грн.) без обліку акцій.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ
Головний редактор видання UaMotors. Захоплюєтся технологіями та новими автомобілями.