Categories: Новини

Влада знову хоче збільшити штрафи

Share

Влада Німеччини планує збільшити штрафи для водіїв, які не поступаються смугою машинам швидкої допомоги, пише thebabel.com.ua.

Штраф може вирости з 320 євро до 2 000. Водії, які провинилися, також можуть позбавити прав. Так німецька намагаються боротися з «раббернекінгом» — явищем, коли водії зупиняються біля місця аварії, щоб подивитися, чи познімати на смартфон те, що трапилося.

Видання зазначає, що водіїв в Німеччині вчать звільняти смугу руху, щоб створити «rettungsgasse» — «рятувальну смугу» для машин швидкої допомоги. Статистика стверджує, що чотири з п’яти «швидких» спізнюються на виклик через водіїв інших автомобілів.

«Раббернекінг» викликає різке засудження у пересічних німців. 2017 року через пожежу в автобусі на автомагістралі в Мюнхберзі загинули 18 осіб. Рятувальники заявили, що, частково, не встигли дістатися до місця події через водіїв, які знімали катастрофу на власні телефони.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Скарбик Павло

Головний редактор видання UaMotors. Захоплюєтся технологіями та новими автомобілями.

Опублікував
Скарбик Павло

Останні записи

Штрафи для пішоходів в Україні: хто і за що може отримати штраф

В Україні пішоходи також несуть відповідальність за безпеку на дорогах. Дотримання правил дорожнього руху важливе…

02.04.2025

Нові вимоги для водіїв-початківців: що потрібно знати

З початку 2025 року сервісні центри МВС України видали 206 609 посвідчень водія, з яких…

02.04.2025

На випробування вийшов новий BMW M5 у несподівано звичайному кузові

Компанія BMW, згідно з останніми повідомленнями, має намір кардинально змінити зовнішній вигляд у багатьох моделей…

02.04.2025

Експерти розкрили, які авто потрапляють під пильну увагу поліції

Зупинка автомобіля поліцією — звичне явище на дорогах. Хоча патрульні зобов'язані діяти відповідно до норм…

02.04.2025

У топ-5 найліквідніших авто потрапила лише одна Toyota

За підсумками минулого року Toyota RAV4 стала третьою за кількістю проданих автомобілів у світі, досягнувши…

02.04.2025

Через мита Mercedes може прибрати з ринку США свої бюджетні авто

З 2 квітня в США вводять 25% мита на автомобілі, що імпортуються. У зв'язку з…

02.04.2025