За місяць використання засобів контролю швидкості TruCam на дорогах України зафіксували більше 5000 порушень.
З 8 жовтня радари використовувалися в тестовому режимі. Водіїв не штрафували, а проводили профілактичну бесіду. З 16 жовтня порушників швидкісного режиму почали притягати до відповідальності.
За словами першого заступника начальника Департаменту патрульної поліції України Олексія Білошицький, поліцейські не «сидять в засідці», а відкрито чергують на ділянках доріг з підвищеною аварійністю, список яких можна подивитися на сайті поліції. Зазвичай працює екіпаж з двох чоловік, який включає проблискові маячки синього кольору на автомобілі, а також виставляє знак, що попереджає про те, що ведеться фото- і відеофіксація порушень. Про це повідомляє Delo.
На сьогоднішній день патрульна поліція має 25-26 приладами TruCam, але їх кількість буде збільшуватися, тому що пристрої все ще проходять перевірку.
«На даний момент зафіксовано понад 5000 порушень. Це при тому, що патрульна поліція тиждень працювала в пілотному режимі. Але наша мета – не «набити» якомога більше постанов, а попередження цих порушень », – розповів Білошицький.
Коли на лобовому склі з'являється тріщина, водії часто замислюються, чи можна продовжувати їзду з таким…
У китайському сегменті Інтернету з’явилися фото з закритої презентації популярної моделі. Очевидцям вдалося зняти автомобіль…
Представлений ефектний універсал Zeekr 007 GT. Преміум-бренд Geely поділився офіційними фотографіями новинки, і одночасно у…
З 2025 року в Україні власники авто, вартість яких перевищує 3 мільйони гривень і які…
Компанія Jeep оголосила про своє рішення припинити продаж моделі Grand Cherokee в Європі та замінити…
У Греції було ухвалене важливе рішення обмежити швидкість автомобілів до 30 км/год у всіх містах,…
View Comments
Что то уж больно много публикаций об этом радаре и все такие хорошие, что поневоле начинаешь задумываться, все ли так чисто и хорошо!
чому поліція користується радарами, тримаючи їх в руквх.
це для того, щоб швидкість авто була більша, ніж на справді.
вони повинні використовувати триногу.
хто наведе порядок в цьому питанні