Новини

Чому в Україні продають нові авто через кілька місяців після купівлі

Share

Іноді на сайтах з оголошеннями з продажу транспортних засобів проскакують пропозиції здавалося б зовсім новим машинам, які в користуванні побували лічені місяці і мають мінімальний пробіг в межах 4–5 тисяч кілометрів. Виникає цілком закономірне питання: а чому такі авто виставляються на продаж і чи варто вирішуватись на придбання такого автомобіля?

Насамперед треба пам’ятати про те, що всі мають різне матеріальне становище. Для когось машина – це незначна покупка, а тому її не складно міняти раз на рік при досягненні пробігу 5-10 тисяч кілометрів. Більшою мірою це стосується преміального сегменту, де частіше зустрічаються оголошення про продаж практично нових автомобілів, яким ще немає і року. Іноді машина могла просто розчарувати власника, і він знайшов адекватну їй заміну.

Також автомобілі з мінімальним пробігом часто продаються з метою заробити грошей, якщо раніше вдалося придбати машину з меншим бюджетом. Подібне було актуально протягом останніх кількох років, коли ціни на ТЗ стрімко зростали. Наразі таке можна спостерігати з машинами, привезеними з-за кордону з іншого ринку. Чи доцільна покупка такого роду, складно сказати, адже модель, розрахована раніше на інший ринок, може бути не адаптована до українських реалій.

Практично нові автомобілі іноді продаються внаслідок появи фінансових проблем у власника. Наприклад, борги за кредитами, аліменти чи інші проблеми із законом. За таких обставин придбання майже нового автомобіля найчастіше не райдужна перспектива, яка може вилитися в сторонні проблеми та зайві грошові витрати. Також не можна обійти стороною ситуації із заводським шлюбом, який дилер не хоче усувати за гарантією.

Це можуть бути різного роду конструктивні дефекти, кузовні пошкодження або некоректна робота електроніки. Зрозуміло, в більшості випадків продавець про все замовчить. чимало коштів.

Ну і останнє, що також не можна залишати поза увагою, це автомобілі з-під тест-драйву або ТЗ із кузовними ушкодженнями, отриманими в процесі транспортування. Їх також часто продають за зниженою ціною, як уживані варіанти. Тут все залежить від того, наскільки якісно виконувався ремонт та як активно автомобіль використовувався у тестових поїздках. Іноді придбання машини за привабливою ціною здається вдалим збігом обставин, але часом це може призвести до нових фінансових труднощів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Миськів Роман

Людина яка фанатіє від спортивних автомобілів і полюбляє грати у авмобільні ігри.

Опублікував
Миськів Роман
Tags: Поради

Останні записи

Електромобіль Volkswagen ID.3 вразив збереженням акумулятора після 160 000 км пробігу

Німецький автоклуб ADAC провів чотирирічний ресурсний тест електромобіля Volkswagen ID.3 Pro S та отримав вражаючі…

27.07.2025

Що буде з двигуном, якщо змінити бренд моторної оливи

Багато автолюбителів вважають, що при заміні виробника моторної оливи необхідно промивати двигун. Чи це так…

27.07.2025

Чи потрібно носити з собою паперовий страховий поліс в Україні

Навіщо возити з собою паперовий страховий поліс, якщо дані вже є в електронній базі? В…

27.07.2025

Топ-10 машин, які розчарують вас вже після покупки

Надійність – це один із найважливіших факторів, на який ми звертаємо увагу при покупці автомобіля.…

27.07.2025

Що буде з двигуном, якщо перейти з А-92 на А-100: міфи та правда

Суперечки про високооктанове паливо не вщухають серед автомобілістів уже багато років. Одні вважають, що дорогий…

27.07.2025

Названо міфи про економію пального, які шкодять авто

Автомобілісти часто сперечаються про те, як зменшити витрати палива. Поради від досвідчених водіїв передаються десятиліттями.…

26.07.2025