Підголовники є важливою частиною системи безпеки авто. При цьому до них потрібно ставитись з належною увагою. Існує низка ситуацій, коли їх необхідно знімати, проте надалі варто не забувати повертати на місце. Представник поліції розповів про подібні випадки.
Знімати підголівники з сидіння водія категорично заборонено. Цей предмет, так само як і ремені безпеки, включений до переліку умов та несправностей, за яких заборонено експлуатацію ТЗ. При цьому регламентовано і відстань до голови водія, що має становити від чотирьох до дев’яти сантиметрів.
Якщо водій знаходиться у машині один, можна зняти задні підголівники. Часто вони зменшують огляд у задньому вікні. Крім того, зняти їх потрібно у випадках, коли встановлюється дитяче крісло і вони заважають розташувати його максимально щільно до сидіння. Якщо утворюється проміжок між підголовником машини і крісла, робити це потрібно обов’язково.
Знімати підголівники можна й у разі потреби перевезення довгих предметів під час складання сидінь. Однак не можна забувати їх знову встановлювати на місце, щоб відповідати вимогам безпеки авто.
В Україні набирає обертів нова схема шахрайства, спрямована проти водіїв, до якої, ймовірно, можуть бути…
В умовах зростання цін чимало автовласників у Росії дедалі частіше звертаються до недорогих аналогів оригінальних…
В Китаї готують фейслифтинг великого бензинового кросовера Audi Q6, який не має жодного стосунку до…
В Україні почали діяти нові норми, які передбачають відповідальність водіїв за використання автомобіля із застарілою…
Після прем'єри нового покоління кросовера RAV4 одним із майбутніх автомобілів Toyota, який має побачити світ…
Громадяни, які мають намір продати власне авто, повинні враховувати податкові зобов'язання. Розмір податків залежить від…
Leave a Comment