Компанія GM подала патент на нову систему складного столу, який інтегрується у багажник автомобілів. Це інноваційне рішення, яке може з’явитися у майбутніх моделях позашляховиків та пікапів, робить багажний простір більш функціональним.
Що відомо
Стіл оснащений спеціальними петлями , що дозволяють плавно розкладати його зі складеного стану. Конструкція передбачає можливість обертання на 180 градусів та навіть розсування стільниці за рахунок додаткових панелей. Це дозволить використовувати його як робоче місце для інструментів, кемпінгового столу або платформи для відпочинку.
Система складного столу спроектована так, щоб не зменшувати корисний об’єм багажника, а завдяки використанню легких та міцних матеріалів, таких як алюміній та композитні пластики , конструкція залишається надійною.
Якщо GM реалізує цю ідею у своїх нових авто 2025, то власники отримають ще більше зручності у використанні своїх машин. Інновація стане в нагоді власникам позашляховиків та пікапів, а також тим, хто шукає кращі автомобілі для активного відпочинку.