ЗМІ: Ford і Volkswagen можуть об’єднатися

0
521

Журналісти порталу Motor1 вважають, що Ford і Volkswagen шукають можливості, за допомогою яких вони зможуть здійснити повномасштабне злиття або взаємний обмін великими пакетами акцій, що може дати початок найбільшому автовиробнику в світі.

Минулого літа Ford і Volkswagen підписали меморандум про взаєморозуміння. У документі йдеться про стратегічне партнерство двох автогігантів. Передбачається, що в найближчому майбутньому компанії візьмуться за спільну розробку комерційних моделей. Експерти вважають даний проект настільки вигідним, що не виключають повноцінне об’єднання Ford і VW.

В зацікавленості злиття Ford і Volkswagen, на думку експертів, можна не сумніватися, адже при такій взаємодії VW отримає більше доступу до важливої ​​для нього американському ринку. А Ford, в свою чергу, буде зміцнюватися в Європі, Китаї та на латиноамериканських ринках, адже в цих регіонах у американців справи йдуть не так добре, як їм хотілося б.

Вигода полягає не тільки в тому, що при злитті для Ford і Volkswagen відкриються нові ринкові можливості. Виробники зможуть обмінюватися платформами, що розширить їх модельну лінійку. Також фахівці вважають, що злиття з Ford допоможе VW швидше «відмити» свою репутацію, зіпсовану «дизельгейтом».

Розмови про злиття Ford і Volkswagen підігрівають інсайдери, які стверджують, що автогіганти активно обговорюють між собою об’єднання. На думку експертів, в найближчому майбутньому виробники покажуть, як далеко зайде їх співпраця.

Читайте також  Розмитнення "євроблях" за новим законом: юристи виявили ще одну проблему

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.