На дорозі можуть статися різні ситуації. Наприклад, може закінчитися пальне всього за сто метрів від заправки, і є лише п’ятилітрова пластикова пляшка від води, щоб принести його. Проте, співробітники АЗС можуть заборонити заливати паливо у такі ємності. Представник поліції пояснив чому перевозити бензин у пластиковій тарі небажано.
Такі попередження часто трапляються на заправках, особливо на регіональних трасах. Навіть якщо оголошень немає, співробітники можуть заборонити заливати паливо на словах. парів може призвести до розриву пляшки.
Водії вважають, що заправки відмовляють у наливі у пластикові контейнери, щоб уникнути розкриття недоливу, оскільки прозорі пляшки дозволяють бачити рівень та якість палива чіткіше. У поліції акцентують увагу на тому, що головна причина заборони на перевезення палива в побутових пластикових ємностях полягає в тому, що цей матеріал здатний накопичувати статичну електрику, подібно до електризованого гребінця, що може призвести до іскор і, як наслідок, до займання.
У поліції також зазначили, що існують каністри із спеціального пластику, які призначені для зберігання палива та мають необхідне маркування. Можливість використання такої тари на АЗС залежить від кваліфікації персоналу.
У вересні 2022 року Suzuki розпочала продаж в Азії свого нового кросовера Grand Vitara. Автомобіль…
У світі автомобілів є чимало міфів, які давно втратили актуальність або ніколи не мали реального…
Взимку багатьом водіям доводиться стикатися із проблемою тривалого прогріву салону автомобіля. Щоб скоротити час та…
У зимовий період багато автомобілістів прагнуть знайти підземні паркування, сподіваючись уникнути турбот з очищення снігу…
2025 року компанія Tesla, під керівництвом Ілона Маска, продовжить свою політику інновацій. Особливості та удосконалення…
Новий Nissan Leaf, здається, стане справжньою сенсацією! Уявляєте, автомобіль, який ми звикли бачити як класичний…
Leave a Comment