Водіїв України попередили про нове правило, яке може призвести до позбавлення транспортного засобу

Час читання: < 1 хв.
0
Водіїв України попередили про нове правило, яке може призвести до позбавлення транспортного засобу

Деякі водії в Україні можуть бути несвідомими щодо існування спеціальних “літніх” обмежень, порушення яких може призвести до штрафів або конфіскації автомобіля. Згідно з юридичними експертами, ці правила діють не по всій території і не завжди однаково.

Місцеві органи влади можуть встановлювати спеціальні теплові обмеження для вантажівок. У таких випадках на дорогах встановлюються дорожні знаки, які забороняють рух транспорту з масою понад 24 тонни та навантаженням на вісь більше 7 тонн. За порушення цих правил передбачено штраф у розмірі 340 гривень.

Іноді теплові обмеження для вантажівок вводяться тимчасово, коли температура повітря перевищує 28 градусів Цельсія. У таких випадках вантажівкам забороняється в’їжджати або рухатися в межах міста протягом дня. За порушення цих правил передбачено штраф у розмірі 510 гривень і можливість конфіскації транспортного засобу.

Такі обмеження вводяться владою з метою запобігти пошкодженню дорожнього покриття. У спекотну погоду важкі автомобілі можуть спричинити пошкодження асфальту через свою вагу та навантаження.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!