Mercedes-Benz планує збільшити інвестиції у двигуни внутрішнього згоряння

Час читання: < 1 хв.
0
Mercedes-Benz планує збільшити інвестиції у двигуни внутрішнього згоряння

Автовиробник Mercedes-Benz не скорочує інвестиції в двигуни з внутрішнім згорянням, а навпаки, планує їх збільшити. Причиною цього стала невдача планів швидкої електрифікації, через що автомобілі з ДВЗ використовуватимуться довше, як повідомляє видання Motor1.

Глава компанії Ола Калленіус повідомив, що двигуни з внутрішнім згорянням застосовуватимуться брендом і в 2030-х роках. Досягти 50-відсоткової частки продажів гібридів та електромобілів до 2025 року не вдасться, як і повністю відмовитися від автомобілів з ДВС на деяких основних ринках до 2030 року. Проте довгострокова мета залишається незмінною – стати компанією з нейтральним вуглецевим слідом до 2040 року.

Оскільки термін служби двигунів збільшується, їх доведеться адаптувати до нових екологічних стандартів Euro-7, що вимагатиме значних інвестицій. Калленіус також натякнув, що оновлену версію S-класу, яку покажуть у 2026 році, буде оснащено суттєво модернізованими моторами.

У вересні 2019 року автоконцерн Daimler оголосив про припинення розробки нових двигунів з внутрішнім згорянням, щоб зосередити всі ресурси на розробці електричних силових установок та їх компонентів. За останні роки електромобілі стали дедалі популярнішими у всьому світі. Навіть виробники унікальних преміум-автомобілів почали роботу над гіперкарами з електромоторами.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!