Tesla відкликала понад 11 000 пікапів Cybertruck через проблеми з кузовом

Час читання: < 1 хв.
0
Tesla відкликала понад 11 000 пікапів Cybertruck через проблеми з кузовом

Після скандального відкликання у квітні майже чотирьох тисяч Cybertruck через ризик заклинювання педалі акселератора, Tesla знову оголошує про відкликання своїх футуристичних пікапів. Цього разу компанія відкликає 11 688 електромобілів через несправність лобового склоочисника, що може погіршити видимість для водія, а також 11 383 Cybertruck через неякісно змонтовану обшивку кузова, яка може відірватися під час руху і створити небезпеку для інших водіїв.

Проблеми з гігантським двірником лобового скла масово обговорюються на форумах власників Cybertruck останніми тижнями і, як повідомляється, навіть викликали затримки постачання нових пікапів.

У повідомленні Національного управління безпекою руху на трасах (National Highway Traffic Safety Administration, NHTSA) про відкликання через склоочисники зазначається, що “надмірна сила струму може призвести до виходу з ладу контролера електродвигуна переднього склоочисника”. Сервіси Tesla безкоштовно замінять двигуни двірників на 11 688 автомобілях.

Що стосується обшивки кузова, що відшаровується, згідно з окремим повідомленням NHTSA «сервісна служба Tesla нанесе підсилювач адгезії і чутливу до тиску стрічку або при необхідності замінить відсутню аплікацію безкоштовно».

Ілон Маск одного разу в серцях заявив, що «з Cybertruck ми викопали собі могилу». Минулого тижня десятки блискучих електричних пікапів Tesla, які чекали відгуку на громадському паркуванні, були зіпсовані написом, F**k Elon, завданим чорною аерозольною фарбою. Журналісти The Verge пропонують Маску полегшити життя вандалам та почати продавати наклейки з цим написом.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!