У Мережі опублікували перші знімки нового Mercedes-AMG C-Class EV 2026

Час читання: 2 хв.
0

Фотошпигуни знову зафіксували електричний C-Class від Mercedes на камеру, але на цей раз в об’єктив потрапив варіант AMG. Прототип виглядає знайомо, але кілька деталей розкривають його високопродуктивний характер.

Очевидними відмітними рисами є легкосплавні колеса з потужною гальмівною системою і бронзовими супортами. Прототип також здається нижчим, що свідчить про спортивно налаштовану підвіску.

Окрім унікальних деталей, модель зберігає основні риси стандартного C-Class: заздалегідь встановлені дверні ручки, лінія вікон, що піднімається, і дизайн скління, який нагадує EQE і EQS, за інформацією Carscoops.com.

Фотографам не вдалося зняти інтер’єр, але попередні знімки показують, що електричний C-Class буде оснащений дисплеєм MBUX Hyperscreen, що майже вертикальним і охоплює всю ширину салону. Також автомобіль буде обладнаний внутрішньою камерою, оскільки сучасні моделі Mercedes орієнтовані на інтеграцію із соцмережами.

Електричний C-Class від Mercedes-AMG 2026 націлений на конкуренцію з Tesla Model 3 Performance і обіцяє вражаючу динаміку. Передбачається, що це буде найшвидший автомобіль марки, що розганяється до 96 км/год за 3 секунди. Очікується, що електромотори матимуть водяне та олійне охолодження, а електрична архітектура на 800 вольт дозволить здійснювати ультрашвидку зарядку.

Хоча про модель відомо небагато, передбачається, що вона базуватиметься на платформі MB.EA-Small, яка є більш просунутим, ніж Mercedes Modular Architecture, яка використовується для електричної версії CLA. Будучи варіантом AMG, автомобіль, ймовірно, отримає двомоторну систему повного приводу. За оцінками фотографа, потужність може становити від 700 до 800 л.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!