Нові моделі Land Rover будуть побудовані на платформі Chery

Час читання: < 1 хв.
0
Нові моделі Land Rover будуть побудовані на платформі Chery

Jaguar Land Rover і Chery Automobile підписали угоду про стратегічне співробітництво, яка дозволяє Chery Jaguar Land Rover використовувати бренд Freelander у своїх нових електромобілях. Ця угода стала наслідком спільного підприємства, створеного компаніями ще у 2012 році в Китаї.

Нова лінійка спільних продуктів від Chery та Jaguar Land Rover буде використовувати відроджений бренд Freelander і базуватиметься на електричній платформі Chery. Виробництво автомобілів планується на заводі Chery Jaguar Land Rover у Чанші.

Планується випустити цілу серію електрифікованих машин Freelander на китайському ринку через роздрібні мережі та в майбутньому експортувати і за кордон. Freelander колись був частиною лінійки Land Rover і випускався з 1997 до 2014 року. На зміну йому прийшов Discovery Sport у 2016 році.

Ще у квітні стало відомо, що Jaguar Land Rover стане першою автомобільною компанією класу люкс, яка перейде на Chery. Тоді сторони заперечували це, проте тиждень тому стало відомо, що Jaguar Land Rover уклала угоду про стратегічне співробітництво з Exeed.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!