Перевірка водіїв за кермом: Кабмін вніс важливі зміни до правил

Час читання: < 1 хв.
0
Перевірка водіїв за кермом: Кабмін вніс важливі зміни до правил

Кабмін вніс зміни до процедури перевірки водіїв на наявність наркотичного чи алкогольного сп’яніння.

Про це повідомив постійний представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук, згідно з інформацією РБК-Україна, посилаючись на його повідомлення в Telegram.

“Внесено зміни до Порядку направлення водіїв транспортних засобів для проведення огляду з метою виявлення стану алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, і проведення такого огляду”, – зазначив він.

За словами Мельничука, передбачено, що огляд водія транспортного засобу в закладі охорони здоров’я проводиться в будь-який час доби із застосуванням спеціальних технічних засобів (законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, які відповідають вимогам законодавства про метрологію та метрологічну діяльність), тестів на вміст наркотичного засобу або психотропної речовини в організмі особи.

“При позитивному результаті тесту обов’язковим є підтвердження наявності наркотичного засобу або психотропної речовини лабораторним дослідженням”, – додав він.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!