Автомобілі Tesla уникатимуть великих швидкостей: Маск відповів на заклики власників своїх машин

Час читання: < 1 хв.
0
Автомобілі Tesla уникатимуть великих швидкостей: Маск відповів на заклики власників своїх машин

Іноді саме маленькі деталі можуть мати значний вплив, і власники Tesla будуть приємно здивовані чутками про можливе додавання функції “уникнути шосе” в систему навігації. Цю інформацію передав сам Ілон Маск у одному зі своїх повідомлень. На форумі Teslarati зазначається, що генеральний директор Tesla відповів позитивно на запитання одного з коментаторів про можливість додавання цієї функції до майбутніх оновлень. Маск підтвердив, що це можливо, і перейшов до іншої теми.

Незважаючи на те, що це ще не остаточне підтвердження, що функція буде додана найближчим часом, це викликає позитивне збудження серед користувачів. Додавання функції “уникнути шосе” до Model 3 або Model S не є складним завданням, особливо враховуючи, що Apple та Google Maps пропонують її уже деякий час.

Tesla нещодавно анонсувала кілька нових функцій, які порадують власників. Дві найбільші – це повернення функцій Smart Summon і Banish (Autopark) на автомобілі в найближчі місяці після того, як вони були видалені при переході на моделі без ультразвукових датчиків.

З оновленням програмного забезпечення 2024.20 автомобілі покращилися за ніч завдяки удосконаленням системи HVAC, новим можливостям адаптивних фар та покращенням у Tesla Arcade. Останнє трохи засмучує, оскільки компанія нещодавно оголосила, що прибирає підтримку Steam на нових Model S та Model X через оновлення апаратного забезпечення.

Незважаючи на анонси нових функцій, власникам Tesla варто вгамувати свої очікування щодо термінів їх появи, поки компанія вирішує власні проблеми. Цей рік виявився важким для Tesla, починаючи з найгіршого за останні роки звіту про доходи за перший квартал. Масові звільнення та судові позови також не додали оптимізму.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!