Величезні стоянки непроданих Tesla видно навіть із космосу

Час читання: < 1 хв.
0
Величезні стоянки непроданих Tesla видно навіть із космосу

Часи, коли Tesla реалізовувала всю свою виробничу потужність, вже належать до минулого. Сьогодні компанія стикається з проблемою надлишкових запасів автомобілів і займається їх управлінням. За даними Sherwood News, ці машини можна побачити навіть із космосу.

У першому кварталі 2024 року Tesla заявила, що виробила 433 371 автомобіль, але продала лише 386 810 (що на 8,5% менше, ніж у попередньому році), залишивши 46 561 автомобіль на складі. Цю ситуацію можна пояснити загальним зниженням попиту або навіть стагнацією на ринку електромобілів. Однак Sherwood News вказує на те, що і сама Tesla відповідає за цей розвиток подій. Основна причина надлишку запасів полягає у невідповідності між обсягами виробництва та попитом.

Sherwood News використовував зображення, надані SkyFi, щоб з’ясувати, де зберігаються автомобілі Tesla. Порівнюючи супутникові знімки Техаської гігафабрики у жовтні 2023 року та березні 2024 року, можна побачити, що паркування навколо заводу з частково або майже заповнених перетворилися на повністю заповнені.

Tesla також зберігає автомобілі на парковках у інших місцях. Близько 500 автомобілів Tesla стоять на стоянці біля торгового центру Chesterfield Mall у Сент-Луїсі, а сотні автомобілів Model Y припарковані біля універмагу Sears у Морено-Веллі, Каліфорнія.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!