Tesla втрачає оберти: продажі впали

Час читання: < 1 хв.
0
Tesla втрачає оберти: продажі впали

Американський автовиробник Tesla зіткнувся з падінням продажів своїх електромобілів, вироблених у Китаї. У травні поточного року було продано 72 573 автомобілі, що на 6,6% менше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, згідно з даними Китайської асоціації легкових автомобілів (CPCA).

Незважаючи на річне зниження, постачання моделей Model 3 та Model Y , вироблених у Китаї, зросли на 16,7% порівняно з квітнем. Це свідчить, що попит на електромобілі Tesla все ще залишається високим, незважаючи на загальну тенденцію до зниження.

У той час, як Tesla зазнає труднощів, китайський конкурент BYD демонструє вражаючі результати. У травні продажі легкових автомобілів BYD , включаючи серії Dynasty та Ocean , досягли 330 488 одиниць, що на 38,2% більше у порівнянні з минулим роком. Таке зростання свідчить про зростаючу популярність електромобілів та гібридів китайського виробництва.

Ситуація на ринку електромобілів продовжує розвиватися, і Tesla необхідно буде адаптуватися до нових викликів та конкуренції, щоб утримувати свої позиції у Китаї, пише Reuters. У той же час, успіхи BYD показують, що місцеві виробники можуть успішно конкурувати з міжнародними брендами на внутрішньому ринку.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!