Стало відомо, скільки в Україну привозять автомобілів із США

Час читання: 2 хв.
0
Стало відомо, скільки в Україну привозять автомобілів із США

В Україну з січня по березень 2024 року ввезли 14 500 автомобілів із США. Про це повідомила Державна митна служба.

Загальна вартість ввезених в Україну автомобілів зі Сполучених Штатів у I кварталі 2024 року становила 211,2 млн доларів. Таким чином, автомобілі із США за звітний період посіли 2-е місце у списку країн, звідки до України привозять транспортні засоби. На 1-му місці знаходиться Німеччина. З січня до березня 2024 року в нашу країну ввезли 17 100 автомобілів з ФРН. На третьому місці Китай – 9 100 автомобілів.

 

Багато українців вважають за краще купувати автомобілі на американських онлайн-аукціонах, у тому числі і після ДТП, биті. І це незважаючи на те, що через війну ускладнилася логістика. Якщо раніше автомобілі зі Сполучених Штатів везли контейнеровозами до українських морських портів, то тепер їх спочатку доставляють до морських портів сусідніх країн, а потім вже везуть до України.

Справа в тому, що на американських онлайн-аукціонах можна купити автомобілі, які не продають в Україні та Європі. Там також можна купити автомобілі у комплектаціях, яких немає ні на українськом, ні на європейськом ринках. Також зазвичай американські комплектації автомобілів більш різноманітні та багатші, ніж європейські комплектації аналогічних моделей. Крім того, у США можна купити автомобіль дешевше, ніж в Україні, навіть незважаючи на те, що потрібно додатково заплатити за його доставку, а іноді й за ремонт.

До п’ятірки найпопулярніших автомобілів, які привозять в Україну зі США, входять такі моделі: Tesla Model 3, Tesla Model Y, Tesla Model S, позашляховик Jeep Cherokee та кросовер Ford Escape. Середній вік автомобілів, що ввозяться в Україну зі США, становить 5,5 років. Найчастіше українці купують у Сполучених Штатах автомобілі із бензиновим двигуном.

 

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!