Porsche запатентувала новий спосіб уловлювання вуглекислого газу

Час читання: < 1 хв.
0
Porsche запатентувала новий спосіб уловлювання вуглекислого газу
Porsche запатентувала новий спосіб уловлювання вуглекислого газу

Porsche не чекає на допомогу і сама береться за порятунок двигунів внутрішнього згоряння. Новий патент, поданий автовиробником, описує пристрій для поглинання вуглекислого газу повітря. Цей пристрій дозволяє захоплювати вуглець безпосередньо з атмосфери, що підтверджує прихильність Porsche до розробки синтетичного палива.

Технологія, описана в патенті, використовує вуглець із повітря для створення синтетичного палива. Процес полягає в тому, що вуглекислий газ захоплюється та синтезується з воднем для створення вуглеводнів, аналогічних традиційному бензину. Таке паливо, коли використовується, не додає нового вуглецю в атмосферу, а стає вуглецево-нейтральним.

Основна проблема існуючих систем захоплення вуглецю полягає в їхній ресурсоємності та низькій концентрації вуглекислого газу в повітрі. Технологія Porsche вирішує цю проблему, скорочуючи споживання води у процесі. Пристрій переробляє вологу з очищеного повітря, що знижує потребу у зовнішніх джерелах води та робить процес ефективнішим.

Якщо Porsche вдасться вдосконалити цю технологію, масове виробництво синтетичного палива стане реальністю, що призведе до зниження витрат кінцевого споживача.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!