Головна Новини Водіям відповіли, чи можуть ТЦК забрати права у військовозобов’язаних

Водіям відповіли, чи можуть ТЦК забрати права у військовозобов’язаних

Час читання: < 1 хв.
0
Водіям відповіли, чи можуть ТЦК забрати права у військовозобов'язаних

Територіальні центри комплектування (ТЦК) не мають прямих повноважень для позбавлення військовозобов’язаних прав водія. Однак вони можуть ініціювати судовий процес щодо тимчасового обмеження права керування транспортом під час мобілізації.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

Підставою для звернення до суду може бути невиконання військовозобов’язаних встановлених законом обов’язків, наприклад, ухилення від призову на військову службу або невиконання законних розпоряджень військового керівництва.

Саме рішення про тимчасове позбавлення права керування транспортними засобами ухвалює виключно суддя. При цьому у Міноборони наголошують, що такі судові рішення підлягають негайному виконанню.

Крім обмеження прав водія, під час мобілізації можливе вилучення транспортного засобу у військовозобов’язаного. Однак це може статися лише за умови, що це не єдиний автомобіль, яким володіє громадянин.

Вилучення транспорту відбувається для забезпечення потреб Збройних Сил в умовах мобілізації або воєнного стану. Такі дії регламентуються законодавством України.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!


Дякуємо!

Тепер редактори знають.