Головна Новини В Україні позбавлятимуть водійських прав ухилянтів: як це відбуватиметься

В Україні позбавлятимуть водійських прав ухилянтів: як це відбуватиметься

Час читання: < 1 хв.
0

В Україні з’явилася нова норма, яка дозволяє судам тимчасово обмежувати право керування транспортними засобами для тих осіб, які не виконали свої зобов’язання щодо оновлення даних у територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки (ТЦК і СП).

Про це повідомив представник Міністерства оборони України Дмитро Лазуткін в ефірі загальнонаціонального телемарафону, пише портал novyny.pro.

За словами Лазуткіна, ця міра введена з метою забезпечення актуальності інформації про військовозобов’язаних громадян. Після того, як військовозобов’язаний протягом п’яти днів не з’явиться у військкоматі для уточнення своїх даних, йому буде вручено офіційну «вимогу щодо виконання обов’язків військовозобов’язаного». Якщо після цього особа продовжує ігнорувати вимогу, ТЦК може звернутися до суду з проханням про тимчасове обмеження права на керування транспортним засобом.

Лазуткін ще зазначив, що така санкція не є постійною. Вона знімається після виконання відповідних вимог законодавства, тобто після оновлення необхідних даних у військкоматі. Таким чином, військовозобов’язаний зможе знову користуватися своїм автомобілем без будь-яких обмежень.

Представник Міноборони також звернув увагу на те, що в інформаційному просторі розповсюджуються чутки про масове вилучення легкових автомобілів у військовозобов’язаних. Він наголосив, що ця інформація не відповідає дійсності і що жодних масових конфіскацій транспортних засобів не планується.

Лазуткін підкреслив, що основна мета цих заходів – забезпечення належного обліку військовозобов’язаних та оперативне оновлення інформації про них.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ
Головний редактор видання UaMotors. Захоплюєтся технологіями та новими автомобілями.

Дякуємо!

Тепер редактори знають.