Це вам не іграшки: компанія Tesla прибрала важливу опцію зі своїх електромобілів

Час читання: < 1 хв.
0
Це вам не іграшки: компанія Tesla прибрала важливу опцію зі своїх електромобілів

Tesla припинила постачання нових Model S та Model X з підтримкою ігор від Steam, яку автовиробник запустив наприкінці 2022 року з великим ажіотажем.

Коли Tesla інтегрувала Steam до інформаційно-розважальної системи Model S та Model X вісімнадцять місяців тому, власники отримали можливість грати у тисячі різних ігор. Компанія навіть називала свої нові автомобілі «ігровими установками», здатними запускати такі ігри, як Cyberpunk 2077. Проте Tesla почала інформувати власників нових Model S та Model X про те, що їхні автомобілі більше не підтримуватимуть ігри від Steam.

У повідомленні йдеться: «Tesla оновлює ігровий комп’ютер у вашому Model X, і ваш автомобіль більше не підтримує ігри від Steam. Решта функцій розваг і додатків залишаються незмінними».

Як завжди для Tesla, ця зміна була введена без пояснень. Не виключено, що бренд міг відмовитися від функції після того, як дізнався, що вона не користується популярністю. Це не дивно з огляду на те, що більшість людей використовують автомобіль як засіб пересування, а не як ігровий пристрій. Система була доступна тільки при стоянці автомобіля і могла служити способом скоротити час під час заряджання.

Однак Tesla не прибирає підтримку Steam з поставлених Model S і Model X, оснащених цією функцією.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!