Mercedes відремонтує електромобілі EQB

Час читання: < 1 хв.
0

Mercedes оголосила про необхідність відкликання 283 автомобілів EQB у США, побоюючись, що вони можуть почати мимоволі рухатися під час паркування. Власники цих транспортних засобів отримають повідомлення 9 липня про можливі проблеми безпеки.

Складність була виявлена ​​в червні 2022 року після того, як Mercedes почала отримувати відгуки про шуми та вібрації від міжнародних користувачів моделі EQB. Розслідування показало, що причиною вібрації могла бути проблема з тендітним зварюванням прямозубої шестерні на передньому моторі. Ця дефектна деталь могла призвести до того, що диференціал починав вільно обертатися, що відключало передачу потужності на передні колеса. На щастя, рух автомобіля все ще міг підтримуватись завдяки задньому двигуну.

Окрім втрати потужності, Mercedes з’ясувала, що також існує ризик безпеки, пов’язаний із несправністю паркувального режиму. Якщо передні колеса вільно обертаються, механізм блокування не може функціонувати належним чином, що потенційно може призвести до самовільного руху автомобіля під час паркування. При цьому гальмо стоянки як і раніше функціонує, але це може несподівано здивувати власників. Ця помилка торкнулася моделей EQB 300 і 350 2022 року випуску. Власникам цих машин запропонують безкоштовно замінити передній електродвигун у авторизованих сервісних центрах Mercedes.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!