Volkswagen планує провести розпродаж

0
139
Volkswagen планує провести розпродаж

Volkswagen розглядає можливість продажу акцій свого підрозділу із виробництва вантажівок Traton SE на суму до 1 мільярда євро, повідомляє Bloomberg News. Німецький автовиробник обговорює з потенційними консультантами продаж частки інституційним інвесторам через прискорене розміщення акцій у найближчі тижні.

Очікуваний продаж акцій на суму 1 мільярд євро становить близько 6% частки в Traton, виходячи з даних про ринкову капіталізацію від LSEG. Розмір пропозиції може змінюватись від 500 мільйонів до 1 мільярда євро залежно від ринкових умов. Volkswagen відмовився коментувати цю інформацію.

Сектор вантажоперевезень очікує непростий рік, оскільки аналітики прогнозують зниження попиту в Європі та Північній Америці після зростання, спричиненого постпандемічним відновленням минулого року. Traton, виробник таких марок як Scania, MAN, Navistar та Volkswagen Trucks and Buses , прогнозує стабільну рентабельність у 2024 році після того, як його основні доходи майже подвоїлися у березні на тлі відкладеного попиту на комерційні автомобілі.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!