Mercedes-Benz переглянув обладнання C-Class та GLC

0
72
Mercedes-Benz переглянув обладнання C-Class та GLC

Mercedes-Benz C-Class та GLC отримали нову мультимедіа. Остання версія системи MBUX підтримує мережі 5G, а також програми для стрімінгу музики та відео. До того ж вона дозволяє автоматизувати рутинні процеси, наприклад, включати обігріви сидінь і керма при певній температурі. Крім медіасистеми машини також обзавелися новими кольорами кузова, а кросовер ще й функцією цифрового ключа.

Мерседесівські сімейства C-Class та GLC отримали низку обновок. Головна – це остання версія мультимедійної системи MBUX з підтримкою мереж 5G та можливістю завантаження сторонніх програм через магазин Mercedes me Store. У поєднанні з опцією Premium Plus Package вона дає доступ до інтернет-радіо, аудіо- та відеостримінгу, а також пакетів передплаченого трафіку. Крім того, сюди входить аудіосистема Burmester із технологіями об’ємного звуку Dolby Atmos та Spatial Audio.

Аналогічно CLE нова медіасистема дозволяє автоматизувати «функції комфорту». Стандартні шаблони колишні: «Холодні дні» активує обігрів сидінь за певної температури зовнішнього повітря, а «Романтичний вечір» змінює колір фонового підсвічування на рожевий і включає приємну музику. Зрозуміло, можна створювати свої варіанти. У тому числі комбінувати роботу різних опцій, зав’язаних на одному тригері – тій же температурі.

В рамках мініоновлення GLC та GLC Coupe отримали підтримку цифрового ключа. Їм можна ділитися із родичами та друзями загальним числом до 16 осіб. Крім цього, для обох сімей запропонований новий колір кузова MANUFAKTUR alpine grey, а для GLC – ще й “металік” verde silver. Салон відтепер може бути повністю «веганським» без натуральної шкіри навіть на кермі. Прийом замовлень на покращені моделі вже відкрито. У Німеччині ціни на C-Class починаються від 47 730,90 євро на GLC – від 59 809,40.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!