Tesla планує кардинально оновити свій автопілот

0
38
Tesla планує кардинально оновити свій автопілот

Система автономного керування Full Self-Driving (FSD) від Tesla скоро отримає значне оновлення. Очікується, що нова версія 12.4 буде випущена найближчим часом і включить ключове поліпшення: виключення візуального і звукового попередження для водія про необхідність підтримувати контакт з кермовим колесом під час руху.

Tesla FSD є однією з передових систем на ринку, надаючи автомобілю можливість рухатися практично повністю автономно по більшості доріг, вимагаючи від водія лише спостереження за дорожньою ситуацією. Однак досі система вимагала від водіїв зусилля, що відчувається, на кермі під час тривалих поворотів або на прямих ділянках дороги. Ця функція, хоч і допомагала підтримувати увагу водія на рівні, часто сприймалася як надмірно нав’язлива під час тривалих поїздок.

Після численних тестувань та аналізу відгуків від користувачів Tesla вирішила відмовитися від цієї вимоги. Тепер замість фізичного контакту з кермом використовуватиметься внутрішня камера, яка відстежуватиме, що водій справді дивиться на дорогу.

Ілон Маск оголосив, що окрім скасування повідомлення на панелі приладів, система FSD також отримає інші покращення. Зокрема, тепер автомобіль прискорюватиметься і сповільнюватиметься більш плавно, що має зробити поїздку комфортнішою порівняно з попередніми версіями програмного забезпечення.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!