Volkswagen відмовиться від моделей GTX на користь повернення до знаків GTI та R

0
66

Через три роки після відродження шильдика GTX для позначення продуктивних версій електричних моделей сімейства ID, Volkswagen планує відмовитися від цієї назви і повернутися до свого коріння.

Наступне покоління спортивних електромобілів VW носитиме значки GTI і R, які десятиліттями використовувалися на бензинових автомобілях марки, повідомив генеральний директор компанії.

“GTX був продуктивним брендом платформи MEB, але в майбутніх продуктах ми повернемося до GTI і R”, – розповів Томас Шефер.

Раніше маркування GTX використовувалося в 1980-х роках на таких моделях, як купе Scirocco, і було відновлено для бімоторного ID.4 GTX в 2021 році. Лінійка була розширена за рахунок ID.5 GTX, а протягом останніх шести місяців були представлені ID.Buzz GTX, ID.7 GTX і ID.3 GTX.

«Питання у тому, як ми позиціонуємо GTI? GTI традиційно асоціюється з продуктивністю та переднім приводом», – сказав Шефер.

Це не повинно стати проблемою у випадку з Golf GTI 2029, який був попередньо показаний в минулому році концептом передньопривідного ID.GTI, еволюцією раніше представленого шоу-кара ID.2all. Але це може стати проблемою для великих електромобілів, яким для виправдання наявності шильдика GTI знадобляться два мотори.

Можна бути впевненим, що електромобілі з маркуванням R отримають повний привід, і до кінця цього десятиліття R стане виключно електричним брендом. Шефер також повідомив, що поточні моделі GTX не будуть перейменовані протягом їхнього життєвого циклу.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!