BMW випустить власний позашляховик – конкурент Toyota Land Cruiser і Land Rover Defender

0
418

У світі автомобільної індустрії завжди є місце для нових трендів та напрямів розвитку. BMW, відомий своїми інноваційними підходами, розглядає можливість створення позашляховика підвищеної прохідності, проте пікап до їхніх планів, схоже, не входить, принаймні поки що. Один із керівників баварської компанії в інтерв’ю закордонним ЗМІ розповів план нового вектора розвитку компанії.

В інтерв’ю BMWBLOG зі старшим віце-президентом з управління брендом та продуктами компанії Берндом Коербером розвіялися чутки про можливий випуск пікапа BMW. За його словами, такий автомобіль не відповідає іміджу компанії і виходить за межі її позиціонування. Ця позиція розходиться з торішньою заявою глави дизайну BMW Домагоя Дукеца про те, що сегмент люксових пікапів знаходиться у сфері інтересів компанії.

Однак Коербер відзначив зростання світової популярності позашляховиків підвищеної прохідності, таких як Land Rover Defender і Toyota Land Cruiser. Тому BMW вивчає можливість створення власної моделі у цьому напрямку, але без вантажної платформи, як у пікапа.

Хоча BMW і не планує випускати пікап найближчим часом, перспектива появи агресивного позашляховика з ДНК баварського виробника цілком реальна. Але компанія має намір уникнути прямого копіювання конкурентів і запропонувати щось унікальне, можливо, на базі існуючих моделей SUV, таких як X3 або X5. Залишається чекати на нові подробиці від представників BMW.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!