Fisker Ocean може виявитися без підтримки через загрозу банкрутства

0
41
Fisker Ocean може виявитися без підтримки через загрозу банкрутства

Fisker , відомий своїм прагненням до новаторства в галузі електромобілів, знову знаходиться в центрі уваги, але цього разу не з найкращих причин. Компанія стикається з низкою проблем, які можуть призвести до банкрутства. Після шеститижневого припинення виробництва та термінового залучення 150 мільйонів доларів для підтримки діяльності, Fisker скасувала фінансові прогнози та визнала невизначеність свого майбутнього.

Однією з особливостей Fisker Ocean є його повна залежність від програмного забезпечення. Це означає, що без підтримки компанії, здатної забезпечувати регулярні оновлення, машини можуть мати справу з серйозними проблемами. Якщо компанія дійсно збанкрутує, власники можуть виявитися віч-на-віч з непрацюючим автомобілем, оскільки без нових оновлень програмного забезпечення виправлення навіть дрібних несправностей стане неможливим.

Фахівці зазначають, що якщо інші компанії не прийдуть на допомогу Fisker , існуючі автомобілі фактично заморозяться в часі. Хоча механічні частини машини можуть обслуговуватися стандартним чином, відсутність програмної підтримки унеможливить поліпшення або навіть базове обслуговування функціональності автомобіля.

Таким чином, покупка Fisker Ocean стає ризиком, який може дозволити собі не багато. Час покаже, чи вдасться компанії знайти вихід із ситуації, або Fisker знову піде в небуття, залишивши після себе питання про долю своїх інноваційних електромобілів та їх власників.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!